Představujeme se

O NAŠÍ TJ

dne 25.7.2020 slaví pan Václav Vítek, člen oddílu ledního hokeje významné životní jubileum, 70 let

V červnu 2020 proběhl na naší kuželně Turnaj za účasti 48 hráčů včetně žen. Celkovým vítězem se stal Ivan Říha - Sokol Přemyslovice výkonem 501 kolků, druhý Jiří Kudláček - KSC Wehr Öflingen 489 kolků a třetí Honza Lahuta - TJ Kuželky Bojkovice 482 kolků. Nejlepší z žen byla Jurníčková Marcela - Sokol Přemyslovice výkonem 463 kolků před naší Jana Šopíková - TJ Kuželky Bojkovice - 461 kolků a třetí Lenka Menšíková - KC Zlín - 439 kolků. Všem hráčům děkujeme,že přijali naše pozvání si k nám přijít zahrát a snad to zase příští rok zopakujeme. Také velké díky patří firmám a kamarádům za sponzorské příspěvky.

Jan a Jakub Lahutovi